Seminarium #GoEconomy

Seminarium #GoEconomy

22.06.2020

W dniach 19-21.06.2020 w Gliwicach odbyło się pierwsze seminarium w ramach projektu “GoEconomy - program mentorski dla 16 organizacji pozarządowych dotyczący ekonomizacji i rozwoju instytucjonalnego” finansowanego ze środków NIW w ramach programu FIO 2020.

W trakcie trzech intensywnych dni przedstawiciele 16 organizacji pozarządowych z całej Polski wspólnie pracowali nad pomysłami dotyczącymi rozwoju ich organizacji pod względem ekonomizacji, finansowania i profesjonalizacji działań oraz rozwoju instytucjonalnego. 

 

Podczas warsztatów uczestnicy pracowali w grupach pod czujnym okiem mentorów i ekspertów. Oprócz warsztatów metodą design thinking, uczestnicy dowiedzieli się również jak efektywnie wykorzystać media społecznościowe w promocji swoich działań, a głównym tematem seminarium były warsztaty “Od pomysłu do przelewu, czyli jak pomysł zamienić w projekt, a projekt w finansowanie”! 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Praca z tak różnorodną grupą to była dla nas prawdziwa przyjemność! 

Kolejnym etapem projektu jest wyjazd studyjny, o którym więcej dowiecie się już wkrótce!


wróć do listy