Weź udział w Jurajskich Zawodowcach

Weź udział w Jurajskich Zawodowcach

24.11.2020

Chcesz zdobyć doświadczenie i uzyskać uprawnienia zawodowe? A może potrzebujesz rady profesjonalnego doradcy zawodowego? Weź udział w “Jurajskich Zawodowcach”!

Celem projektu jest wzrost kompetencji młodych ludzi poprzez udział w doradztwie edukacyjno-zawodowym, kursach i szkoleniach zawodowych, szkoleniach podnoszących kompetencje kluczowe. 

Grupy odbiorców

  • NAUCZYCIELE

W ramach projektu zostaną zrealizowane studia podyplomowe dla nauczycieli przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela kształcenia zawodowego w ramach zawodów wprowadzonych w efekcie modernizacji oferty kształcenia zawodowego.

  • UCZNIOWIE

Uczniowie wezmą udział w doradztwie edukacyjno- zawodowym, kursach i szkoleniach zawodowych, szkoleniach podnoszących kompetencje kluczowe oraz stażach. 

  • PRACODAWCY

35 pracodawców z otoczenia społeczno-gospodarczego szkół zawodowych biorących udział w projekcie wyraziło zgodę na współorganizowanie staży oraz udział w kosztach przeprowadzenia stażu

Wejdź na www.jurajscyzawodowcy.pl, zapisz się na bezpłatne warsztaty i kursy dla uczniów szkół branżowych w powiecie zawierciańskim.

 

 


wróć do listy