Szkolenia dla przedsiębiorców

Celem Instytutu Pracy i Edukacji jest podnoszenie kompetencji pracodawców i pracowników poprzez przeprowadzanie szkoleń dopasowanych do potrzeb Klientów. Uzyskaliśmy elitarną akredytację ośrodka wsparcia ekonomii społecznej wysokiej jakości Standard Usługi Szkoleniowo - Rozwojowej PIFS SUS 2.0. Szkoląc naszych Klientów czujemy się współodpowiedzialni za ich sukces, dlatego podchodzimy do naszych obowiązków z najwyższą dbałością o stronę merytoryczną, budując tym samym zaufanie i długoterminowe relacje. 

 

 

Baza Usług Rozwojowych jest to ogólnodostępna platforma, w której możecie Państwo zaleźć oferty usług rozwojowych (kursów, szkoleń itp.) Każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca może znaleźć szkolenie, jakiego aktualnie poszukuje dla siebie lub swoich pracowników. 

To miejsce stworzone, przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników. Dzięki korzystaniu z platformy Bazy Usług Rozwojowych istnieje możliwość dofinansowania kosztów uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę do 80% ceny usługi.

Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń, zapraszamy do kontaktu, a my krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez proces uzyskania dofinansowania, a następnie przeprowadzimy szkolenie. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem lub doradztwem, spotkaj się z naszym doradcą, aby omówić potrzeby Twojej organizacji. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my dostosujemy szkolenie specjalnie do potrzeb Twojej organizacji.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami w Bazie Usług Rozwojowych

Zapraszamy do kontaktu